Racławice Śląskie w Internecie

Rejestracja nowego konta

Rejestracja konta jest całkowicie darmowa. Oznacza to, że samo zarejestrowanie konta nie zobowiązuje Cię do wykupienia abonamentu oraz dokonywania zakupów w sklepie. Pamiętaj jednak, że konto jest niezbędne, jeśli:

  • Chcesz wykupić abonament 180 lub 365 dni (więcej w zakładce „informacje o abonamencie”)
  • Chcesz dokonywać zakupów w naszym sklepie.

Krok 1 z 2

W tym kroku podajesz swój adres e-mail oraz ustalasz hasło dla swojego konta. W drugim kroku potwierdzisz założenie konta.

Ustawienia Twojego konta

Zaznacz, jeśli się zgadzasz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Stanisław Stadnicki-WebInspiracje Agencja Interaktywna z siedzibą w Racławicach Śląskich ul. Zwycięstwa 85, moich danych osobowych w celach związanych z korzystaniem ze strony Raclawice.Net, w zgodzie z zasadami określonymi w polityce prywatności.

Jeśli poprawnie wypełniono wszystkie wymagane pola formularza, kliknij przycisk:

Koniecznie podaj poprawny adres e-mail. Błędne podanie adresu uniemożliwi weryfikację Twojego konta. Twój adres e-mail będzie loginem Twojego nowego konta.

- oznacza pola, które trzeba wypełnić.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz już zarejestrowane konto, przejdź do logowania. Pamiętaj, że każde konto musi przejść weryfikację. Po rejestracji wysyłamy na podany przez Ciebie adres wiadomość e-mail z linkiem aktywacyjnym. Kliknięcie linku aktywuje Twoje konto. Tylko do aktywowanego konta można się zalogować.

Co teraz?

Jak wygląda proces zakładania/rejestracji konta w serwisie Raclawice.Net?

Proces składa się z kilku kroków:

  1. Wypełnij formularz rejestracji podając swój adres e-mail, który będzie loginem oraz ustal dla siebie hasło
  2. Odbierz pocztę, po wypełnieniu formularza nasz system wyśle do Ciebie list e-mail. W liście tym będzie znajdował się specjalny link, którego kliknięcie aktywuje Twoje konto. W ten sposób nasz system sprawdza, czy podano istniejący adres e-mail.

    Uwaga: w zależności od poczty, której używasz - nasza wiadomość może trafić do folderu SPAM. Jeśli po 2-5 minutach nie widzisz naszej wiadomości, to pewnie znajduje się ona w śmieciach!

  3. Po kliknięciu w link przejdziesz do specjalnej strony. Tam konto zostanie zweryfikowane i aktywowane. Po poprawnej aktywacji można się już zalogować.

Nie znalazłeś tutaj pomocy?

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie © Stanisław Stadnicki 2005-2018
Powielanie, kopiowanie i rozpowszechnianie treści serwisu Raclawice.Net jest zabronione.
Serwis Raclawice.NET jest internetowym dziennikiem wpisanym do rejestru Dzienników i Czasopism

  • WebInspiracje
  • Stanisław Stadnicki