Racławice Śląskie w Internecie

Informacje o abonamencie

Abonament daje Ci dostęp do wszystkich bez wyjątku aktualności serwisu oraz zdjęć w galeriach zdjęć z ważnych wydarzeń. Ten artykuł pokaże Ci, jak szybko i łatwo możesz wykupić abonament i przeglądać ukryte materiały naszego serwisu bez żadnych ograniczeń. Co ciekawe abonament jest teraz dostępny także dla osób mieszkających za granicą.

Pamiętaj, że serwis Raclawice.Net to uznany i ceniony serwis internetowy. Oprogramowanie do obsługi abonamentu jest bezpieczne i proste w obsłudze. Strona zarejestrowana jest jako zgodnie z prawem działający Dziennik. Redakcja gwarantuje rzetelne i fachowe obsłużenie osób, które wykupują usługę abonamentową.

Przygotowaliśmy dwie formy abonamentu.

  • Abonament SMS: natychmiast uzyskujesz dostęp do treści, płacisz wysyłając SMS
  • Konto z wykupionym abonamentem - przelew bankowy: wystarczy prosty przelew z banku lub przez Pocztę, a Twoje konto założone w naszym serwisie zostanie objęte dostępem do wszystkich treści. Logujesz się na dowolnym komputerze (w domu, pracy, szkole) i korzystasz kiedy chcesz.

Porównanie abonamentów

Każdy z abonamentów odblokowuje wszystke ukryte materiały serwisu. Czas trwania liczony jest od aktywacji abonamentu.

Rodzaj abonamentu Cena Czas trwania
Abonament SMS 1: 1,23zł z VAT 4 godziny
Abonament SMS 2: 3,69zł z VAT 14 dni
Abonament 180 dni: 15zł z VAT 180 dni / półroczny
Abonament 365 dni: 25zł z VAT 365 dni / roczny

Porównanie metod zakupu abonamentów

Rodzaj abonamentu Jak kupić Kto może kupić
Abonament SMS 1: Wysłanie SMS pod wskazany numer telefonu Osoba przebywająca na terytorium Polski z aktywnym telefonem komórkowym zarejestrowanym w polskiej sieci komórkowej
Abonament SMS 2: Wysłanie SMS pod wskazany numer telefonu Osoba przebywająca na terytorium Polski z aktywnym telefonem komórkowym zarejestrowanym w polskiej sieci komórkowej
Abonament 180 dni: Należy wykonać przelew bankowy lub pocztowy Każda osoba, która posiada konto w jednym z polskich banków i może wykonać przelew (osoba ta może przebywać za granicą). Można wykonać przelew pocztowy / przekaz - wtedy nie jest wymagane posiadanie konta w banku.
Abonament 365 dni: Należy wykonać przelew bankowy lub pocztowy Każda osoba, która posiada konto w jednym z polskich banków i może wykonać przelew (osoba ta może przebywać za granicą). Można wykonać przelew pocztowy / przekaz - wtedy nie jest wymagane posiadanie konta w banku.

Uwaga! Nie przyjmujemy opłat w gotówce. Abonament 180 i 365 opłacany jest tylko i wyłącznie przelewami bankowymi lub przekazem pocztowym. Wystawiamy faktury VAT. Jeśli chcesz otrzymać fakturę poinformuj nas o tym. Jeśli nie otrzymamy takiej informacji Twoja opłata zostanie zaksięgowana w inny sposób.

Jak wykupić abonament 180 dni lub 365 dni?

Abonament 180 dni lub 365 dni jest bardzo korzystny. Przede wszystkim daje naszym czytelnikom dostęp na pół roku lub rok do wszystkich ukrytych materiałów, także tych, które się w tym czasie pojawią, za bardzo niską opłatę. Nie trzeba za każdym razem wysyłać SMSów. Przez 180 lub 365 dni czytelnik ma pełny dostęp do naszej strony.

Aby wykupić jeden z abonamentów 180 dni lub 365 dni należy:

Krok 1: zarejestrować swoje konto w naszym serwisie (przejdź do rejestracji). Rejestracja konta jest całkowicie darmowa i nie zobowiązuje Cię do zakupu abonamentu, ale bez konta, nie możesz go kupić. Zatem, jeśli chcesz wykupić abonament, to najpierw zarejestruj konto.

Dzięki temu Twój abonament będzie działał na każdym komputerze, na którym się zalogujesz: w domu, szkole, pracy, u znajomych. To bardzo dobre rozwiązanie, bo w każdym miejscu masz dostęp do swojego abonamentu i przeglądasz ukryte materiały bez ograniczeń.

Krok 2: wykonaj przelew na konto bankowe lub wyślij pieniążki przekazem pocztowym:

Nr konta: mBank
54 1140 2004 0000 3902 7407 6912

WebInspiracje Agencja Interaktywna
48-250 Racławice Śląskie
ul. Zwycięstwa 85

Tytuł przelewu: Twój adres e-mail + Raclawice.Net

Bardzo ważne. Koniecznie podaj w tytule przelewu lub opłaty ten adres e-mail, który jest Twoim loginem konta w naszym serwisie. Dzięki temu my będziemy wiedzieli, dla którego konta wykupujesz abonament.

Przykładowy tytuł przelewu: jankowalski@wp.pl – Raclawice.Net

Kwota do przelania:

  • Przelej 15zł, jeśli chcesz wykupić abonament na 180 dni
  • Przelej 25zł, jeśli chcesz wykupić abonament na 365 dni.

Pamiętaj, że nie przyjmujemy gotówki. Musisz wykonać przelew bankowy lub przekazać pieniążki przekazem pocztowym.

Jeśli nie jesteś obywatelem Polski - zobacz sekcję "abonament dla obcokrajowców". Abonament 180 dni i 365 dni jest przeznaczony dla obywateli Polski i nie tylko niezależnie od zamieszkania.

Krok 3: sprawdzamy przelewy non-stop. Natychmiast po zaksięgowaniu Twojej opłaty Twoje konto w naszym serwisie otrzymuje abonament, a Ty dostęp do wszystkich tekstów. Wysyłamy też do Ciebie informację o tym, że abonament został aktywowany.

Pamiętaj, że jeśli chcesz otrzymać fakturę Vat, to poinformuj nas o tym odpowiednio wcześniej. Inaczej Twoja opłata zostanie przez nas zaksięgowana w inny sposób.

Jak wykupić abonament SMS?

Aby wykupić abonament SMS musisz znajdować się na terenie Polski i posiadać aktywny telefon w jednej z sieci komórkowych (nie ma znaczenia, czy telefon na abonament, czy na kartę). Otwierając artykuł, który jest zablokowany zobaczysz informację, która pokazuje Ci krok po kroku, jak wykupić i aktywować abonament SMS. Sam określasz, czy odblokowujesz materiały serwisu na 4 godziny, czy 14 dni (od tego też zależy cena SMS). Opłatę tę pobierze Twój operator.

Abonament SMS na: 4 godziny

Wyślij SMS o treści HPAY.RCE (wielkość liter nie ma znaczenia), pod numer: 7155. W odpowiedzi po około 10-20 sekundach otrzymasz kod, który należy wpisać do formularza dowolnego zablokowanego artykułu.

Koszt: 1,23zł (z podatkiem VAT)

Abonament SMS na: 14 dni

Wyślij SMS o treści HPAY.RCE2 (wielkość liter nie ma znaczenia), pod numer: 7355. W odpowiedzi po około 10-20 sekundach otrzymasz kod, który należy wpisać do formularza dowolnego zablokowanego artykułu.

Koszt: 3,69zł (z podatkiem VAT)

Kod, który otrzymasz (niezależnie od rodzaju abonamentu SMS) wpisz w formularzu na stronie płatnego artykułu - po weryfikacji kodu Twój abonament zostanie odblokowany.

System SMS działa 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu (także w niedziele i święta).

Aktywacja abonamentów

Rodzaj abonamentu Czas aktywacji
Abonament SMS 1: Natychmiast po wysłaniu SMS i wpisaniu poprawnego kodu
Abonament SMS 2: Natychmiast po wysłaniu SMS i wpisaniu poprawnego kodu
Abonament 180 dni: Po zaksięgowaniu opłaty na koncie
Abonament 365 dni: Po zaksięgowaniu opłaty na koncie

Korzystanie z abonamentu

Rodzaj abonamentu Czas aktywacji
Abonament SMS 1: Tylko jeden komputer lub urządzenie przenośne (tablet, telefon) i jedna przeglądarka - tam, gdzie pierwszy raz wykorzystano kod trzymany SMS-em
Abonament SMS 2: Tylko jeden komputer lub urządzenie przenośne (tablet, telefon) i jedna przeglądarka - tam, gdzie pierwszy raz wykorzystano kod trzymany SMS-em
Abonament przelew 180: Dowolny komputer lub urządzenie przenośne (tablet, telefon) po zalogowaniu się do swojego konta. W trakcie trwania abonamentu urządzenie lub komputer mogą być zmieniane. Możesz logować się w pracy, szkole i w domu. Jeśli masz aktywny abonament na koncie, wszystkie ukryte materiały zostaną odblokowane.
Abonament przelew 365: Dowolny komputer lub urządzenie przenośne (tablet, telefon) po zalogowaniu się do swojego konta. W trakcie trwania abonamentu urządzenie lub komputer mogą być zmieniane. Możesz logować się w pracy, szkole i w domu. Jeśli masz aktywny abonament na koncie, wszystkie ukryte materiały zostaną odblokowane.

Jaki abonament wybrać?

Jeśli chcesz natychmiast uzyskać dostęp do ukrytej treści, to wybierz abonament SMS, ponieważ kody wysyłane są ekspresowo, a system działa bez przerwy. Jeśli często odwiedzasz naszą stronę i chcesz oszczędzić, to wybierz abonament 180 lub 365 dni. Z tego abonamentu korzystasz dłużej i na dowolnym komputerze - tam, gdzie się zalogujesz.

Czym różnią się opcje abonamentowe?

Abonament SMS Abonament 180 lub 365 dni
Czas trwania Krótko Długo
Można korzystać na kilku komputerach Nie Tak
Można korzystać za granicą Nie * Tak
Czas aktywacji Natychmiast Po zaksięgowaniu przelewu
Odblokowywane materiały Wszystkie Wszystkie

* Chyba, że kod SMS wykupi osoba przebywająca na terenie Polski i wyśle ten kod osobie przebywającej za granicą, a on go wykorzysta.

Abonament dla obcokrajowców i Polaków nieposiadających konta w polskim banku

Obcokrajowcy mogą wykupić abonament 180 lub 365 dni na podobnych zasadach, jak obywatele polscy. Jeśli obcokrajowiec lub osoba przebywająca poza granicami Polski chce wykupić abonament przelewem, a nie ma konta w Polskim banku, to może poprosić np. rodzinę, aby ta przelała pieniążki na konto redakcji w tytule przelewu podając adres kontakt (email) osoby przebywającej za granicą. W celu uzyskania dokładnych informacji prosimy o kontakt pocztą e-mail.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jakie materiały zostaną odblokowane po wykupieniu abonamentu?

ODP: wszystkie ukryte materiały bez wyjątku: teksty, zdjęcia, filmy video, tebele wyników i inne.

Kiedy mogę kupić abonament?

ODP: w każdej chwili. System SMS działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w święta. Cała operacja wykupienia abonamentu trwa średnio około 30 sekund. Możesz również zatrzymać swój kod i wykorzystać go np. jutro, za tydzień. Kody są ważne około 30 dni, w tym czasie musisz je wykorzystać. Także abonament 180 dni lub 365 dni możesz kupić w dowolnym momencie. Wystarczy zarejestrować konto w naszym serwisie i wykonać przelew bankowy tak, jak opisaliśmy to wyżej. Po zaksięgowaniu opłaty Twoje koto zostanie włączone do abonamentu, a Ty zobaczysz wszystkie ukryte materiały.

Od kiedy liczony jest mój abonament i kiedy wygasa?

ODP: Twój abonament liczony jest od momentu, w którym wpiszesz kod do formularza i klikniesz przycisk "aktywacja" - w przypadku wyboru abonamentu SMS. Jeśli wybierzesz abonament 180 lub 365 dni to czas trwania abonamentu liczony jest od daty zaksięgowania przelewu.

Po wejściu na naszą stronę (w prawym panelu) zobaczysz dokładną informację o czasie trwania swojego abonamentu i tym jak długo jest on jeszcze aktywny. Okno to wyświetla się tylko, jeśli masz aktywny abonament. Dodatkowo po zalogowaniu się do naszej strony w zakładce Twoje Konto widzisz, jak długo ważny jest jeszcze Twój abonament.

Czy możliwe są jakieś przekłamania czasu, skrócenie mojego abonamentu?

ODP: Nie ma możliwości, by z jakiegoś powodu Twój abonament został wyłączony przed czasem. Nasz system działa w oparciu o czasy światowe, serwerowe. Zmiana czasu na Twoim komputerze itp. nie wpływa na licznik czasu abonamentu, liczony jest on przez nasz serwer.

Pamiętaj, aby nie usuwać plików cookie w czasie aktywności abonamentu SMS lub po zalogowaniu się do abonamentu 180-365 dni. Może to spowodować skasowanie abonamentu!

Czy mogę przekazać swój kod abonamentowy SMS znajomemu?

ODP: Kody abonamentowe działają tylko i wyłącznie na jednym komputerze, na tym, na którym zostaną użyte pierwszy raz. Jeśli chcesz kupić kod abonamentowy i wysłać go znajomemu, to możesz to zrobić. Wtedy to on otworzy nasze materiały bez znaczenia, gdzie się znajduje, ale Ty już nie będziesz mógł wykorzystać tego kodu. Każdy kod można wykorzystać tylko jeden raz.

Czy mogę wysłać kod znajomemu za granicą, by otworzył artykuły na stronie?

ODP: Patrz nasza odpowiedź wyżej. Możesz na pewnych warunkach.

Wysłałem SMS, ale nie dostałem odpowiedzi i kodu

ODP: Taka sytuacja jeszcze nigdy się nie zdarzyła jednak jest możliwa. Z uwagi na burze lub inne nagłe zjawiska atmosferyczne lub problemy z zasięgiem, SMS z kodem abonamentowym możesz dostać po kilku minutach lub później. To są sytuacje ekstremalne. Jeśli mimo to nie otrzymałeś kodu odblokowującego to napisz do nas na adres: . Napisz swój numer telefonu oraz dzień i godzinę wysłania przez Ciebie SMS. Wyślemy Ci kod emailem.

Trzeba też pamiętać, że nie wolno się pomylić w treści wysyłanego SMS. Musi on być wysłany pod odpowiedni numer.

Nasz system rejestruje wszystkie zdarzania abonamentowe i jeśli okaże się, że wysłałeś SMS, a nie otrzymałeś kodu, na pewno uratujemy sytuację.

Czy mogę wykupić kolejny abonament w czasie jego trwania?

ODP: W przypadku abonamentu SMS nie ma możliwości przedłużenia czasu ważności abonamentu, kiedy ten jest już aktywny - formularz jest ukryty i pojawi się dopiero, kiedy skończy się aktualny abonament SMS.

Można w każdej chwili przedłużyć abonamenty 180 dni i 360 dni. Po zaksięgowaniu Twojego przelewu po prostu sami przedłużymy Twój okres abonamentowy o 180 lub 360 dni.

Czy jak wyłączę komputer i włączę go za 10 minut. Czy mój abonament będzie aktywny?

ODP: Tak, pod warunkiem, że w ciągu tych 10 minut Twój abonament nie utraci ważności.

Abonament ustalany jest do określonego czasu. Możesz wyłączać komputer, przeglądać dowolne strony i wracać do naszej strony. Do póki nie przekroczysz określonego czasu, to Twój abonament będzie aktywny.

Czy poza sieciami komórkowymi spoza Polski są jakieś ograniczenia abonamentu SMS?

ODP: Abonament SMS ma tylko dwa ograniczenia. Działa na jednym komputerze, na tym, w którym pierwszy raz wysłano kod. Dodatkowo działa tylko na jednej przeglądarce, w której wpisano kod. Przykładowo wysłałeś kod na przeglądarce FireFox (Mozilla), to Twój abonament na Twoim komputerze nie zadziała na przeglądarce Internet Explorer. Musisz korzystać z abonamentu na FireFoxie. Nie pomyl przeglądarek. Oczywiście możesz kupić abonament w kod wpisać dowolnej przeglądarce, tylko potem korzystaj z wybranej przez siebie przeglądarki. W zależności od systemu operacyjnego może się zdarzyć, że Twój abonament będzie ważny tylko dla jednego loginu Windows. Czyli jak się wylogujesz i zalogujesz na inne konto systemowe, to abonament może nie działać na innym koncie systemowym. Wtedy zaloguj się ponownie na swoje konto.

Aby korzystać z materiałów strony bez ograniczeń wykup abonament 180 dni lub 365 dni.

Czy są jakieś wymagania techniczne związane z działaniem abonamentu SMS?

ODP: Twoja przeglądarka musi przyjmować ciasteczka, czyli pliki Cookie. Domyślnie każda przeglądarka je przyjmuje. Jednak jeśli usuniesz ciasteczka, to automatycznie wyłączysz swój abonament, nawet jeśli jest on cały czas ważny!

Masz pytania

W przypadku pytań prosimy pisać na adres: .

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie © Stanisław Stadnicki 2005-2018
Powielanie, kopiowanie i rozpowszechnianie treści serwisu Raclawice.Net jest zabronione.
Serwis Raclawice.NET jest internetowym dziennikiem wpisanym do rejestru Dzienników i Czasopism

  • WebInspiracje
  • Stanisław Stadnicki