Dziennik internetowy Racławic Śląskich wpisany do rejestru czasopism. Dostarczamy Wam sprawdzonych i ciekawych informacji już od 2005 roku.

Najważniejsze

Bądźmy w kontakcie

Kolejny sparing, tym razem połowiczny sukces

Wczoraj (wtorek 11 sierpnia) rozegrany został już trzeci mecz sparingowy między Racławią, a Fortuną Głogówek. Tym razem naszemu zespołowi nie udało się wygrać.

Na boisku padł wynik remisowy 1:1. Pierwsi bramkę zdobyli goście, którzy w pierwszej połowie stworzyli więcej klarownych sytuacji. Po zmianie stron gra wyrównała się z lekkim wskazaniem na gospodarzy. Zawodnicy tej drużyny zmarnowali kilka stuprocentowych sytuacji do zdobycia bramki. Ostatecznie do remisu udało się doprowadzić na kilka minut przed końcowym gwizdkiem. Strzelcem bramki dla naszego zespołu był Dariusz Frączek.

Tekst przeniesiony do archiwum

Wszystkie aktualności starsze niż 365 dni, są automatycznie przenoszone do archiwum i nie można ich przeczytać na stronie.

Powrót do listy

Teksty na podobny temat
Mecz

Pierwszy mecz u nas i od razu derby

Już jutro (niedziela 3 września) na boisku w Racławicach Śląskich derbowy pojedynek. Racławia zmierzy się z drugą drużyną Fortuny Głogówek.

Ponownie zmierzą się z lokalnym rywalem

Dziś o godzinie 18:30 Racławia rozegra swój ostatni przez nowym sezonem mecz sparingowy. Po raz kolejny przeciwnikiem naszej ekipy będzie rywal zza miedzy.

Tekst w archiwum

Fortuna

Fortuna po stronie Racławii

W dzisiejszym meczu sparingowym Racławia wysoko pokonała A-klasową Fortunę Głogówek. Kibice oglądali aż 9 bramek.

Futsal z Fortuną

Sprawiedliwy remis

Seria czterech kolejnych zwycięstw futsalowców została przerwana. Po wyrównanym meczu zespół Tomexu Racławice Śląskie zremisował z Fortuną Głogówek.