Baner

Autor: Stanisław Stadnicki - 01.05.2008    Nr wydania: 460/2008 / Aktualności

Piłka Nożna - Liga OkręgowaObraz

Koniec z marzeniami na awans

Racławia uległa na wyjeździe Polonii Głubczyce. Pierwsza połowa była w wykonaniu naszych zawodników fatalna. W drugiej Racławia obudziła się i kto wie, czy tylko dzięki złej decyzji arbitra nie zdołała doprowadzić do remisu. Nasi po raz pierwszy zagrali w nowych strojach przypominających wyglądem i kolorystyką stroje klubu AC Milan.

Przez pierwsze 20 minut na boisku nie działo się nic godnego odnotowania. Nasi bronili się, a Poloniści próbowali stworzyć składną akcję. Ciekawie zrobiło się dopiero w 25 minucie za sprawą arbitra, który za odepchnięcie w polu karnym Racławii zawodnika Polonii wskazał na 11 metr.

Po raz kolejny z dobrej strony w tym spotkaniu pokazał się Marek Czerniak

Rzut karny został zamieniony na bramkę i Racławia przegrywała 1:0. Wydawało się wted

Przeczytaj artykuły na podobny temat

Piłka nożna
Piłka nożnaObraz

Jutro pierwszy mecz

Autor: Stanisław Stadnicki - 07.08.2020

Jutro (sobota) rusza nowy sezon piłkarskiej A-klasy.

Przeczytaj

Piłka nożna

Wkrótce rusza nowy sezon piłkarski

Autor: Stanisław Stadnicki - 14.07.2020

Opolski Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz rozgrywek A-klasy.

Przeczytaj

Piłka nożna

Naszym piłkarzom teraz gorzej się wiedzie

Autor: Stanisław Stadnicki - 05.11.2019

Z pozycji czołowej spadliśmy do środka stawki i już do lidera tracimy 10 oczek.

Przeczytaj

Piłka nożna

W nowym sezonie Racławia dobrze gra i zdobywa punkty

Autor: Stanisław Stadnicki - 15.09.2019

Wynik wczorajszego spotkania ważył się do ostatniego gwizdka, a kibice oglądali aż pięć bramek. Goli mogło być jednak znacznie więcej.