Raclawice.Net - Logotyp
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Dziś: wtorek, 22 października 2019r.
AutopromocjaObraz
Baner

Autor: Stanisław Stadnicki - 13.09.2019    Nr wydania: 3394/2019 / Aktualności

Korony dożynkoweObraz

Dwie korony na pierwszym miejscu

Wracamy do ubiegłotygodniowych dożynek w Racławicach Śląskich. Zobacz zdjęcia koron i informacje o tym, które korony wygrały w konkursie gminnym oraz powiatowym.

Każde dożynki to nie tylko miła zabawa, dobra muzyka, pyszne jedzenie, korowód dożynkowy, ale także konkursy. Mieszkańców często najbardziej zastanawia to, które korona jest najładniejsza i która wygrała tegoroczną rywalizację sołectw. A kategorii było dwie: korony gminne oraz korony powiatowe. Prezentujemy wyniki oraz zdjęcia najlepszych, tegorocznych koron dożynkowych. Kategoria: konkurs gminny Pierwsze miejsce zajęły dwie korony: sołectwa Zwiastowice oraz sołectwa No

Instrukcja: jak odblokować dostęp SMS

Wyślij pod numer 7143 SMS o treści AVR.RCE (wielkość liter nie ma znaczenia).

Pomoc Pomoc

Uwaga! Jeżeli masz w swoim telefonie zablokowane wysyłanie SMSów premium, to nie skorzystasz z tej metody odblokowania abonamentu. Twój dostawca GSM wtedy po prostu zablokuje możliwość wysłania takiego SMSa. Wtedy polecamy abonament na 6-12 miesięcy płatny przelewem.

Chwilę po wysłaniu SMSa otrzymasz odpowiedź z tajnym kodem.

Pomoc

Uwaga! Każdy otrzymuje zawsze inny kod. Kod z obrazka już został wykorzystany i jest już nieważny.

Wpisz kod w formularzu na stronie (formularz pojawia się po otwarciu aktualności), a potem aktywuj dostęp.

Pomoc

Po odblokowaniu kodu SMS u góry strony zobaczysz czas ważności swojego abonamentu. Możesz przeglądać stronę i zauważysz, że wszystkie aktualności oraz galerie zdjęć zostały odblokowane na wyznaczony czas.

Pomoc

Instrukcja: jak odblokować dostęp przelewem na 6 lub 12 miesięcy.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz, to zarejestruj już teraz swoje konto czytelnika na naszej stronie Raclawice.Net: (rejestracja konta)

Wykonaj przelew na nasze konto bankowe:

Numer konta: mBank
54 1140 2004 0000 3902 7407 6912

Stanisław Stadnicki-WebInspiracje Agencja Interaktywna
Zwycięstwa 85, 48-250 Racławice Śląskie

W tytule przelewu podaj: Raclawice.net – Twój adres email (Twój adres email, to adres podany podczas rejestracji konta, czyli Twój login).

Przelew możesz wykonać ze swojego banku, przez Internet lub z poczty.

Po zaksięgowaniu Twojego przelewu nasza redakcja skontaktuje się z Tobą za pomocą poczty e-mail. Dostaniesz od nas informację o tym, że abonament został aktywowany. Odblokujemy dla Twojego konta wszystkie usługi na wybrany przez Ciebie okres. Będziesz mógł się już zalogować i przeglądać stronę Raclawice.Net bez żadnych ograniczeń.

Który abonament jest lepszy?

Wybierz abonament SMS, jeżeli chcesz otrzymać natychmiast dostęp do materiałów naszej strony. Wybierz abonament przelew 6-12, jeżeli jesteś stałym czytelnikiem i często przeglądasz nasze materiały. Do swojego konta z abonamentem przelew 6-12 zalogujesz się z dowolnego miejsca, komputera o dowolnym czasie.


Przeczytaj artykuły na podobny temat

Dożynki
DożynkiObraz

Byliśmy na Dożynkach Gminnych

Autor: Stanisław Stadnicki - 06.09.2018

W minioną niedzielę w Tomicach odbyły się tegoroczne Dożynki Gminy Głogówek.

Przeczytaj

Dożynki
DożynkiObraz

Rolnicy z Racławic Śląskich dziękowali za zebrane plony

Autor: Stanisław Stadnicki - 28.09.2015

Wczoraj (niedziela) odbyły się Dożynki Parafialne. Rolnicy z naszego sołectwa dziękowali za zebrane w tym roku plony. Dodatkowo w załączeniu galeria 14 zdjęć.

Przeczytaj

Korona
SpotkanieObraz

Spotkanie na temat wykonywania wieńców dożynkowych

Autor: Stanisław Stadnicki - 05.03.2015

Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego organizuje 26 marca 2015 roku (czwartek) w Prudnickim Ośrodku Kultury przy ul. Kościuszki...

Przeczytaj

Korona
DożynkiObraz

Nasza korona żniwna

Autor: Stanisław Stadnicki - 04.09.2011

Polecam kilka zdjęć prezentujących naszą koronę żniwną (dożynkową), która była prezentowana na gminnych dożynkach w Mochowie. Będzie ją można zobaczyć także na...

Przeczytaj

Koronacja
KoronacjaObraz

Koronacja figury Matki Bożej Loretańskiej

Autor: Stanisław Stadnicki - 03.07.2011

Zachęcamy do obejrzenia bogatej fotogalerii ze wczorajszej koronacji figury Matki Bożej Loretańskiej w Głogówku. Na tej uroczystości oczywiście nie mogło zabraknąć...

Przeczytaj

DożynkiObraz

Wygrała kupiona korona

Autor: Stanisław Stadnicki - 01.09.2007

Do niecodziennego wydarzenia doszło w minioną niedzielę w Gminnych Dożynkach w Dzierżysławicach. Oto w konkursie na najładniejszą koronę wygrała korona, którą...

Przeczytaj

KOMUNIKAT -
POTRZEBUJEMY TWOJEJ ZGODY
Zamknij okno

Dostosowujemy stronę do Twoich potrzeb, dlatego możemy zbierać niektóre Twoje dane np. w plikach cookies. Zobacz naszą politykę prywatności oraz politykę Cookies i zapoznaj się z zasadami. Potrzebujemy Twojej zgody do przetwarzania danych. Kliknij przycisk zgadzam się lub zamknij okno, aby udzielić nam tej zgody.

Zgadzam się