Raclawice.Net - Logotyp
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Dziś: piątek, 20 września 2019r.
AutopromocjaObraz
Baner

Autor: Stanisław Stadnicki - 22.08.2019    Nr wydania: 3383/2019 / Aktualności

Wieści z urzęduObraz

Działka przy OSP będzie dalej dzierżawiona przez operatora telekomunikacji

Dzierżawy gruntów przez operatorów telekomunikacyjnych zwykle wywołują pewne obawy. Wydaje się nam, że zaraz powstanie tam nadajnik sieci komórkowej.

Kiedy pojawia się informacja, że operator telekomunikacyjny kupuje jakąś działkę lub chce ją wydzierżawić zaraz zastanawiamy się, co tam powstanie. Kiedy podobnie działa dostawca energii - pytamy, czy powstanie nowy słup wysokiego napięcia czy transformator? Na ostatniej sesji Radni Rady Miejskiej zajmowali się tematem wyrażenia zgody na dzierżawę działki położonej przy OSP Racławice Śląskie dla operatora telekomunikacji. Ma to być przedłużenie dzierżawy, ponieważ ó

Instrukcja: jak odblokować dostęp SMS

Wyślij pod numer 7143 SMS o treści AVR.RCE (wielkość liter nie ma znaczenia).

Pomoc Pomoc

Uwaga! Jeżeli masz w swoim telefonie zablokowane wysyłanie SMSów premium, to nie skorzystasz z tej metody odblokowania abonamentu. Twój dostawca GSM wtedy po prostu zablokuje możliwość wysłania takiego SMSa. Wtedy polecamy abonament na 6-12 miesięcy płatny przelewem.

Chwilę po wysłaniu SMSa otrzymasz odpowiedź z tajnym kodem.

Pomoc

Uwaga! Każdy otrzymuje zawsze inny kod. Kod z obrazka już został wykorzystany i jest już nieważny.

Wpisz kod w formularzu na stronie (formularz pojawia się po otwarciu aktualności), a potem aktywuj dostęp.

Pomoc

Po odblokowaniu kodu SMS u góry strony zobaczysz czas ważności swojego abonamentu. Możesz przeglądać stronę i zauważysz, że wszystkie aktualności oraz galerie zdjęć zostały odblokowane na wyznaczony czas.

Pomoc

Instrukcja: jak odblokować dostęp przelewem na 6 lub 12 miesięcy.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz, to zarejestruj już teraz swoje konto czytelnika na naszej stronie Raclawice.Net: (rejestracja konta)

Wykonaj przelew na nasze konto bankowe:

Numer konta: mBank
54 1140 2004 0000 3902 7407 6912

Stanisław Stadnicki-WebInspiracje Agencja Interaktywna
Zwycięstwa 85, 48-250 Racławice Śląskie

W tytule przelewu podaj: Raclawice.net – Twój adres email (Twój adres email, to adres podany podczas rejestracji konta, czyli Twój login).

Przelew możesz wykonać ze swojego banku, przez Internet lub z poczty.

Po zaksięgowaniu Twojego przelewu nasza redakcja skontaktuje się z Tobą za pomocą poczty e-mail. Dostaniesz od nas informację o tym, że abonament został aktywowany. Odblokujemy dla Twojego konta wszystkie usługi na wybrany przez Ciebie okres. Będziesz mógł się już zalogować i przeglądać stronę Raclawice.Net bez żadnych ograniczeń.

Który abonament jest lepszy?

Wybierz abonament SMS, jeżeli chcesz otrzymać natychmiast dostęp do materiałów naszej strony. Wybierz abonament przelew 6-12, jeżeli jesteś stałym czytelnikiem i często przeglądasz nasze materiały. Do swojego konta z abonamentem przelew 6-12 zalogujesz się z dowolnego miejsca, komputera o dowolnym czasie.


Przeczytaj artykuły na podobny temat

TP
PrasaObraz

Polecam nowy numer Tygodnika Prudnickiego

Autor: Stanisław Stadnicki - 11.09.2007

Już jutro, to jest w środę 12 września w kioskach nowy numer Tygodnika Prudnickiego, a w nim: "Reportaż o powodzi w Racławicach Śląskich" (bardzo szczegółowy), "Groza...

Przeczytaj

Okładka
Tygodnk PrudnickiObraz

Nowy numer "Tygodnika" już dostępny

Autor: Stanisław Stadnicki - 23.08.2007

Najnowszy numer Tygodnika Prudnickiego zaskakuje mnogością artykułów dotyczących Racławic Śląskich.

Przeczytaj

Okładka
Tygodnk PrudnickiObraz

Nowy numer "Tygodnika" już dostępny

Autor: Stanisław Stadnicki - 20.06.2007

Polecam nowy numer Tygodnika Prudnickiego, w którym znajdziemy sporo informacji związanych z Racławicami. Szczególną uwagę proszę zwrócić na tekst dotyczący przejścia...

Przeczytaj

Okładka
Tygodnk PrudnickiObraz

Polecam nowy numer Tygodnika Prudnickiego

Autor: Stanisław Stadnicki - 18.06.2007

Jeszcze tylko jutro będzie można kupić najnowszy numer Tygodnika Prudnickiego. Szczególnie polecam ciekawy artykuł dotyczący miejsca w Racławicach, w którym może dojść...

Przeczytaj

173m.jpg
Tygodnik PrudnickiObraz

Nowy Tygodnik Prudnicki już w kioskach

Autor: Stanisław Stadnicki - 12.05.2007

Najnowszy numer Tygodnika Prudnickiego iście Racławicki. Zobacz, jakie artykuły o Racławicach warto przeczytać oraz co także ciekawego znajdziesz w najnowszym Tygodniku.

Przeczytaj

Okładka
Tygodnik PrudnickiObraz

Nowy numer Tygodnika Prudnickiego już w kioskach

Autor: Stanisław Stadnicki - 02.05.2007

W numerze między innymi: "Leśnica rozbita" - dokładny opis meczu Racłavi z LZS Leśnicą (plus dwa nigdzie nie publikowane zdjęcia), "Seria tajemniczych kradzieży w...

Przeczytaj


Polecamy -
Baner
KOMUNIKAT -
POTRZEBUJEMY TWOJEJ ZGODY
Zamknij okno

Dostosowujemy stronę do Twoich potrzeb, dlatego możemy zbierać niektóre Twoje dane np. w plikach cookies. Zobacz naszą politykę prywatności oraz politykę Cookies i zapoznaj się z zasadami. Potrzebujemy Twojej zgody do przetwarzania danych. Kliknij przycisk zgadzam się lub zamknij okno, aby udzielić nam tej zgody.

Zgadzam się