Raclawice.Net - Logotyp
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Dziś: poniedziałek, 17 grudnia 2018r.

Autor: Stanisław Stadnicki - 15.11.2018    Nr wydania: 3242/2018 / Aktualności

WyboryObraz

Za dwa miesiące wybory sołtysa

W styczniu lub w lutym w Racławicach Śląskich zostaną przeprowadzone wybory sołtysa. Jak będą wyglądały wybory i jakiej Radzie Sołeckiej kończy się kadencja? Czy przed wyborami sołtys zda relację ze swojej pracy?

Prawdopodobnie już w styczniu, mniej więcej w połowie miesiąca w Racławicach Śląskich zostaną przeprowadzone wybory nowego sołtysa. W tej chwili nie wiadomo czy obecny sołtys, Pan Ryszard Guzowski zdecyduje się kandydować. Zwykle to, kto ma chęć zostanie tzw. szefem wioski okazuje się dopiero w czasie samych wyborów. Prawdopodobnie obecna kadencja zakończy się z dniem 19 stycznia 2019 roku, czyli dokładnie cztery lata po wyborach, w których Ryszard Guzowski uzyskał 103 gło

Instrukcja: jak odblokować dostęp SMS

Wyślij pod numer 7143 SMS o treści AVR.RCE (wielkość liter nie ma znaczenia).

Pomoc Pomoc

Uwaga! Jeżeli masz w swoim telefonie zablokowane wysyłanie SMSów premium, to nie skorzystasz z tej metody odblokowania abonamentu. Twój dostawca GSM wtedy po prostu zablokuje możliwość wysłania takiego SMSa. Wtedy polecamy abonament na 6-12 miesięcy płatny przelewem.

Chwilę po wysłaniu SMSa otrzymasz odpowiedź z tajnym kodem.

Pomoc

Uwaga! Każdy otrzymuje zawsze inny kod. Kod z obrazka już został wykorzystany i jest już nieważny.

Wpisz kod w formularzu na stronie (formularz pojawia się po otwarciu aktualności), a potem aktywuj dostęp.

Pomoc

Po odblokowaniu kodu SMS u góry strony zobaczysz czas ważności swojego abonamentu. Możesz przeglądać stronę i zauważysz, że wszystkie aktualności oraz galerie zdjęć zostały odblokowane na wyznaczony czas.

Pomoc

Instrukcja: jak odblokować dostęp przelewem na 6 lub 12 miesięcy.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz, to zarejestruj już teraz swoje konto czytelnika na naszej stronie Raclawice.Net: (rejestracja konta)

Wykonaj przelew na nasze konto bankowe:

Numer konta: mBank
54 1140 2004 0000 3902 7407 6912

Stanisław Stadnicki-WebInspiracje Agencja Interaktywna
Zwycięstwa 85, 48-250 Racławice Śląskie

W tytule przelewu podaj: Raclawice.net – Twój adres email (Twój adres email, to adres podany podczas rejestracji konta, czyli Twój login).

Przelew możesz wykonać ze swojego banku, przez Internet lub z poczty.

Po zaksięgowaniu Twojego przelewu nasza redakcja skontaktuje się z Tobą za pomocą poczty e-mail. Dostaniesz od nas informację o tym, że abonament został aktywowany. Odblokujemy dla Twojego konta wszystkie usługi na wybrany przez Ciebie okres. Będziesz mógł się już zalogować i przeglądać stronę Raclawice.Net bez żadnych ograniczeń.

Który abonament jest lepszy?

Wybierz abonament SMS, jeżeli chcesz otrzymać natychmiast dostęp do materiałów naszej strony. Wybierz abonament przelew 6-12, jeżeli jesteś stałym czytelnikiem i często przeglądasz nasze materiały. Do swojego konta z abonamentem przelew 6-12 zalogujesz się z dowolnego miejsca, komputera o dowolnym czasie.


Przeczytaj artykuły na podobny temat

Zebranie
SołectwoObraz

Fundusz Sołecki na ul. Ogrodową

Autor: Stanisław Stadnicki - 05.09.2017

W piątek 1 września w Domu Ludowym odbyło się zebranie, na którym mieszkańcy zdecydowali o tym, na co przeznaczony w 2018 roku zostanie Fundusz Sołecki.

Przeczytaj

Sołtys
SołtysObraz

11 marca to w Polsce Dzień Sołtysa

Autor: Stanisław Stadnicki - 11.03.2016

Sołtys to trudna, ale zaszczytna funkcja. Jej prestiż jest ogromny, a praca sołtysa ważna z punktu widzenia lokalnego społeczeństwa.

Przeczytaj

Polityka
Sprawy bieżąceObraz

Sołtys Mochowa obroniony przez mieszkańców

Autor: Stanisław Stadnicki - 07.03.2016

Ogromna liczba czytelników przeglądających raport z lutowej Sesji Rady Miejskiej świadczy o tym, że jesteście ciekawi także tego, jaki finał miała sprawa sołtysa z...

Przeczytaj

Polityka
Sprawy bieżąceObraz

Raport z lutowej sesji Rady Miejskiej - czy ktoś naprawdę chce odwołania sołtysa Mochowa? W Racławicach tak już próbowano.

Autor: Stanisław Stadnicki - 01.03.2016

Od dziś rozpoczynamy publikację comiesięcznych raportów o tym, co ciekawego dzieje się w gminnym ratuszu w czasie Sesji Rady Miejskiej. Najwięcej kontrowersji wzbudziła...

Przeczytaj

Sołtys
SołtysObraz

Dziś Dzień Sołtysa

Autor: Stanisław Stadnicki - 11.03.2015

11 marca, to Dzień Sołtysa, czyli dzień, w którym pamięta się o osobach stojących na czele sołectwa.

Przeczytaj

Sołtys Guzowski
SołtysObraz

Będę sołtysem całej miejscowości

Autor: Stanisław Stadnicki - 19.01.2015

W tajnym głosowaniu mieszkańcy naszej miejscowości zdecydowali, kto przez kolejne cztery lata formalnie będzie szefował w Racławicach Śląskich.

Przeczytaj


Polecamy -
Baner
KOMUNIKAT -
POTRZEBUJEMY TWOJEJ ZGODY
Zamknij okno

Dostosowujemy stronę do Twoich potrzeb, dlatego możemy zbierać niektóre Twoje dane np. w plikach cookies. Zobacz naszą politykę prywatności oraz politykę Cookies i zapoznaj się z zasadami. Potrzebujemy Twojej zgody do przetwarzania danych. Kliknij przycisk zgadzam się lub zamknij okno, aby udzielić nam tej zgody.

Zgadzam się