Raclawice.Net - Logotyp
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Dziś: środa, 21 sierpnia 2019r.
AutopromocjaObraz
Baner

Autor: Stanisław Stadnicki - 22.08.2018    Nr wydania: 3177/2018 / Aktualności

ParafiaObraz

Nasza Matka Buszczecka bohaterką spotkania

19 sierpnia w Wójcicach (obecnie już część Otmuchowa) odbył się doroczny Dzień Madonn Kresowych. Nie mogło zabraknąć tam naszych parafian.

Matka Boska jest jedna, ale opisana wieloma obrazami. Każdy z tych obrazów każe nam spojrzeć na oblicze Matki z innej strony, poprzez pryzmat czasów i ludzi związanych z tymi malowidłami. Każdego roku w Wójcicach (obecnie część Otmuchowa, wcześniej osobne sołectwo), w miesiącu sierpień organizowane są Dni Madonn Kresowych. Co roku bohaterem spotkania jest inny wizerunek Matki Boskiej przywieziony w Kresów Wschodnich po II wojnie światowej. Tegoroczna, siódma edycja spotkań,

Instrukcja: jak odblokować dostęp SMS

Wyślij pod numer 7143 SMS o treści AVR.RCE (wielkość liter nie ma znaczenia).

Pomoc Pomoc

Uwaga! Jeżeli masz w swoim telefonie zablokowane wysyłanie SMSów premium, to nie skorzystasz z tej metody odblokowania abonamentu. Twój dostawca GSM wtedy po prostu zablokuje możliwość wysłania takiego SMSa. Wtedy polecamy abonament na 6-12 miesięcy płatny przelewem.

Chwilę po wysłaniu SMSa otrzymasz odpowiedź z tajnym kodem.

Pomoc

Uwaga! Każdy otrzymuje zawsze inny kod. Kod z obrazka już został wykorzystany i jest już nieważny.

Wpisz kod w formularzu na stronie (formularz pojawia się po otwarciu aktualności), a potem aktywuj dostęp.

Pomoc

Po odblokowaniu kodu SMS u góry strony zobaczysz czas ważności swojego abonamentu. Możesz przeglądać stronę i zauważysz, że wszystkie aktualności oraz galerie zdjęć zostały odblokowane na wyznaczony czas.

Pomoc

Instrukcja: jak odblokować dostęp przelewem na 6 lub 12 miesięcy.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz, to zarejestruj już teraz swoje konto czytelnika na naszej stronie Raclawice.Net: (rejestracja konta)

Wykonaj przelew na nasze konto bankowe:

Numer konta: mBank
54 1140 2004 0000 3902 7407 6912

Stanisław Stadnicki-WebInspiracje Agencja Interaktywna
Zwycięstwa 85, 48-250 Racławice Śląskie

W tytule przelewu podaj: Raclawice.net – Twój adres email (Twój adres email, to adres podany podczas rejestracji konta, czyli Twój login).

Przelew możesz wykonać ze swojego banku, przez Internet lub z poczty.

Po zaksięgowaniu Twojego przelewu nasza redakcja skontaktuje się z Tobą za pomocą poczty e-mail. Dostaniesz od nas informację o tym, że abonament został aktywowany. Odblokujemy dla Twojego konta wszystkie usługi na wybrany przez Ciebie okres. Będziesz mógł się już zalogować i przeglądać stronę Raclawice.Net bez żadnych ograniczeń.

Który abonament jest lepszy?

Wybierz abonament SMS, jeżeli chcesz otrzymać natychmiast dostęp do materiałów naszej strony. Wybierz abonament przelew 6-12, jeżeli jesteś stałym czytelnikiem i często przeglądasz nasze materiały. Do swojego konta z abonamentem przelew 6-12 zalogujesz się z dowolnego miejsca, komputera o dowolnym czasie.


Przeczytaj artykuły na podobny temat

Kościół
KościółObraz

List i informacje od ks. Stanisława Żaka

Autor: ks. Stanisław Żak - 29.03.2019

Drodzy Buszczanie, Ich Potomkowie, Przyjaciele i Dobrodzieje Buszcza!

Przeczytaj

Historia
HistoriaObraz

Kim był Georg Franz?

Autor: Stanisław Stadnicki - 15.08.2018

Nie posiadamy ani jednego zdjęcia tego człowieka. Wiemy o nim też niewiele. To on był członkiem ekipy, która uratowała obraz Matki Bożej z kościoła w Buszczu.

Przeczytaj

Buszcze
BuszczeObraz

Kopia obrazu Matki Bożej z sukienką

Autor: Stanisław Stadnicki - 22.01.2016

Do Buszcza w 2015 roku trafiła kopia obrazu Matki Boskiej Buszczeckiej. Jakiś czas temu obraz wzbogaciła piękna sukienka. Aktualizacja.

Przeczytaj

Buszcze kopia obrazu
Na KresachObraz

W niedzielę kopia obrazu Matki Boskiej zostanie wprowadzona do kościoła w Buszczu

Autor: Stanisław Stadnicki - 21.07.2015

Już za kilka dni wielka uroczystość dla wszystkich osób duchowo związanych z Kresami Wschodnimi. W Buszczu, skąd przywieziono w 1945 roku obraz Matki Boskiej Buszczeckiej do...

Przeczytaj

Ciekawostki
CiekawostkiObraz

Matka Boża Nieustającej Pomocy w Racławicach Śląskich

Autor: Stanisław Stadnicki - 12.04.2015

Najpiękniejsze kapliczki zwykle położone są z dala od domów, na uboczu, na ścieżkach, przy drogach. W miejscach, które zachęcają do refleksji.

Przeczytaj

Obraz
ObrazObraz

Nasz racławicki papież

Autor: Stanisław Stadnicki - 27.05.2014

Dokładnie miesiąc temu, 27 kwietnia (w dzień Kanonizacji Jana Pawła II), w Racławicach Śląskich poświęcono obraz przedstawiający nowego świętego.

Przeczytaj


Polecamy -
Baner
KOMUNIKAT -
POTRZEBUJEMY TWOJEJ ZGODY
Zamknij okno

Dostosowujemy stronę do Twoich potrzeb, dlatego możemy zbierać niektóre Twoje dane np. w plikach cookies. Zobacz naszą politykę prywatności oraz politykę Cookies i zapoznaj się z zasadami. Potrzebujemy Twojej zgody do przetwarzania danych. Kliknij przycisk zgadzam się lub zamknij okno, aby udzielić nam tej zgody.

Zgadzam się