Raclawice.Net - Logotyp
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Dziś: wtorek, 19 marca 2019r.

Autor: Stanisław Stadnicki - 06.07.2018    Nr wydania: 3153/2018 / Aktualności

WandalizmObraz

Wandalizm do potęgi entej

Wczoraj w nocy ktoś w Racławicach Śląskich pomalował ulice, fasadę wiaduktu i ścianę budynku farbą obrażając policję. Tylko za samo pomalowanie wiaduktu grozi do 8 lat więzienia.

Frustrat, wandal, albo ktoś inny? Wczoraj w nocy ktoś pomalował czerwoną i czarną farbą fasady wiadukty kolejowego, ulicę Kopernika w kilku miejscach i ścianę budynku na ul. Kopernika. Żadne ze słów oczywiście nie nadaje się do cytowania (dlatego nie pokazujemy zdjęć), ale widać, że sprawca miał na celu obrażenie policy. Kto to był? Może ktoś komu wczoraj policja dała się we znaki? Pewnie namierzenie tej osoby jest możliwe z uwagi na fakt, iż pomalował znaczny obszar

Instrukcja: jak odblokować dostęp SMS

Wyślij pod numer 7143 SMS o treści AVR.RCE (wielkość liter nie ma znaczenia).

Pomoc Pomoc

Uwaga! Jeżeli masz w swoim telefonie zablokowane wysyłanie SMSów premium, to nie skorzystasz z tej metody odblokowania abonamentu. Twój dostawca GSM wtedy po prostu zablokuje możliwość wysłania takiego SMSa. Wtedy polecamy abonament na 6-12 miesięcy płatny przelewem.

Chwilę po wysłaniu SMSa otrzymasz odpowiedź z tajnym kodem.

Pomoc

Uwaga! Każdy otrzymuje zawsze inny kod. Kod z obrazka już został wykorzystany i jest już nieważny.

Wpisz kod w formularzu na stronie (formularz pojawia się po otwarciu aktualności), a potem aktywuj dostęp.

Pomoc

Po odblokowaniu kodu SMS u góry strony zobaczysz czas ważności swojego abonamentu. Możesz przeglądać stronę i zauważysz, że wszystkie aktualności oraz galerie zdjęć zostały odblokowane na wyznaczony czas.

Pomoc

Instrukcja: jak odblokować dostęp przelewem na 6 lub 12 miesięcy.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz, to zarejestruj już teraz swoje konto czytelnika na naszej stronie Raclawice.Net: (rejestracja konta)

Wykonaj przelew na nasze konto bankowe:

Numer konta: mBank
54 1140 2004 0000 3902 7407 6912

Stanisław Stadnicki-WebInspiracje Agencja Interaktywna
Zwycięstwa 85, 48-250 Racławice Śląskie

W tytule przelewu podaj: Raclawice.net – Twój adres email (Twój adres email, to adres podany podczas rejestracji konta, czyli Twój login).

Przelew możesz wykonać ze swojego banku, przez Internet lub z poczty.

Po zaksięgowaniu Twojego przelewu nasza redakcja skontaktuje się z Tobą za pomocą poczty e-mail. Dostaniesz od nas informację o tym, że abonament został aktywowany. Odblokujemy dla Twojego konta wszystkie usługi na wybrany przez Ciebie okres. Będziesz mógł się już zalogować i przeglądać stronę Raclawice.Net bez żadnych ograniczeń.

Który abonament jest lepszy?

Wybierz abonament SMS, jeżeli chcesz otrzymać natychmiast dostęp do materiałów naszej strony. Wybierz abonament przelew 6-12, jeżeli jesteś stałym czytelnikiem i często przeglądasz nasze materiały. Do swojego konta z abonamentem przelew 6-12 zalogujesz się z dowolnego miejsca, komputera o dowolnym czasie.


Przeczytaj artykuły na podobny temat

Napis
Akt wandalizmuObraz

Drugi raz ktoś oszpecił boisko w Racławicach Śląskich

Autor: Stanisław Stadnicki - 16.10.2010

- wezwałem policję na teren naszego boiska i opowiedziałem im o całej sprawie - informuje jeden z działaczy. - w poniedziałek jadę do gminy poinformować o zdarzeniu...

Przeczytaj

Zbite lustro
WandaleObraz

Znicz narzędziem wandalizmu

Autor: Stanisław Stadnicki - 06.11.2008

Kilka miesięcy temu w niebezpiecznym miejscu na styku ulic Zwycięstwa i Prudnickiej, gdzie widoczność jest ograniczona przez skarpy kolejowe postawiono lustro ostrzegawcze...

Przeczytaj

Rozkład powrócił
InternwencjaObraz

Rozkład wrócił na przystanek

Autor: Stanisław Stadnicki - 22.07.2008

Kilka tygodni temu pisałem o tym, że na najważniejszym przystanku PKS w Racławicach został zerwany rozkład jazdy autobusów. Tym razem mam dobrą wiadomość.

Przeczytaj

Przystanek
InterwencjaObraz

Wandale niszczą przystanki

Autor: Stanisław Stadnicki - 03.06.2008

Na najważniejszym przystanku PKS w Racławicach Śląskich zdarty został rozkład kursowania autobusów. Mieszkańcy okolicznych miejscowości dojeżdżający z tego przystanku...

Przeczytaj


Polecamy -
Baner
KOMUNIKAT -
POTRZEBUJEMY TWOJEJ ZGODY
Zamknij okno

Dostosowujemy stronę do Twoich potrzeb, dlatego możemy zbierać niektóre Twoje dane np. w plikach cookies. Zobacz naszą politykę prywatności oraz politykę Cookies i zapoznaj się z zasadami. Potrzebujemy Twojej zgody do przetwarzania danych. Kliknij przycisk zgadzam się lub zamknij okno, aby udzielić nam tej zgody.

Zgadzam się