Raclawice.Net - Logotyp
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Dziś: wtorek, 19 marca 2019r.

Autor: Szymon Adamów - 19.02.2018    Nr wydania: 3080/2018 / Aktualności

CiekawostkaObraz

Nasi strażacy z nowym logotypem

Podczas zebrania sprawozdawczego miejscowi strażacy uchwalili nowe logo jednostki - znak rozpoznawczy, dzięki któremu będą się wyróżniali na tle innych jednostek gminy/powiatu czy województwa.

Emblemat składa się z trzech elementów: nazwy jednostki, daty założenia oraz herbu naszej miejscowości. Zakup emblematów pozwolił na zaopatrzenie w nie wszystkich mundurów znajdujących się aktualnie w podziale bojowym. Znak rozpoznawczy jakim jest emblemat w służbach mundurowych jest bardzo ważny, nawet w takiej organizacji jaką jest OSP. Pokazuje to że dana formacja utożsamia się z miejscowością oraz jej symbolami, a także potwierdza jednolitość i zorganizowanie które

Instrukcja: jak odblokować dostęp SMS

Wyślij pod numer 7143 SMS o treści AVR.RCE (wielkość liter nie ma znaczenia).

Pomoc Pomoc

Uwaga! Jeżeli masz w swoim telefonie zablokowane wysyłanie SMSów premium, to nie skorzystasz z tej metody odblokowania abonamentu. Twój dostawca GSM wtedy po prostu zablokuje możliwość wysłania takiego SMSa. Wtedy polecamy abonament na 6-12 miesięcy płatny przelewem.

Chwilę po wysłaniu SMSa otrzymasz odpowiedź z tajnym kodem.

Pomoc

Uwaga! Każdy otrzymuje zawsze inny kod. Kod z obrazka już został wykorzystany i jest już nieważny.

Wpisz kod w formularzu na stronie (formularz pojawia się po otwarciu aktualności), a potem aktywuj dostęp.

Pomoc

Po odblokowaniu kodu SMS u góry strony zobaczysz czas ważności swojego abonamentu. Możesz przeglądać stronę i zauważysz, że wszystkie aktualności oraz galerie zdjęć zostały odblokowane na wyznaczony czas.

Pomoc

Instrukcja: jak odblokować dostęp przelewem na 6 lub 12 miesięcy.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz, to zarejestruj już teraz swoje konto czytelnika na naszej stronie Raclawice.Net: (rejestracja konta)

Wykonaj przelew na nasze konto bankowe:

Numer konta: mBank
54 1140 2004 0000 3902 7407 6912

Stanisław Stadnicki-WebInspiracje Agencja Interaktywna
Zwycięstwa 85, 48-250 Racławice Śląskie

W tytule przelewu podaj: Raclawice.net – Twój adres email (Twój adres email, to adres podany podczas rejestracji konta, czyli Twój login).

Przelew możesz wykonać ze swojego banku, przez Internet lub z poczty.

Po zaksięgowaniu Twojego przelewu nasza redakcja skontaktuje się z Tobą za pomocą poczty e-mail. Dostaniesz od nas informację o tym, że abonament został aktywowany. Odblokujemy dla Twojego konta wszystkie usługi na wybrany przez Ciebie okres. Będziesz mógł się już zalogować i przeglądać stronę Raclawice.Net bez żadnych ograniczeń.

Który abonament jest lepszy?

Wybierz abonament SMS, jeżeli chcesz otrzymać natychmiast dostęp do materiałów naszej strony. Wybierz abonament przelew 6-12, jeżeli jesteś stałym czytelnikiem i często przeglądasz nasze materiały. Do swojego konta z abonamentem przelew 6-12 zalogujesz się z dowolnego miejsca, komputera o dowolnym czasie.


Przeczytaj artykuły na podobny temat

Historia
Z kart historiiObraz

760-lecie Racławic Śląskich

Autor: Stanisław Stadnicki - 02.09.2012

Koniec listopada, to w tym roku data szczególna, ponieważ przypadnie wtedy 760 lat od chwili, gdy po raz pierwszy w dokumentach historycznych została wymieniona wieś...

Przeczytaj

Herb
HerbObraz

Od roku Racławice Śląskie mają swój herb

Autor: Stanisław Stadnicki - 16.09.2010

Dokładnie rok temu około godziny 18:30 uchwałą najwyższej władzy miejscowości to jest Zebrania Wiejskiego wprowadzony został herb Racławic Śląskich.

Przeczytaj

Herb
InicjatywaObraz

O tym jak odnaleziono starą pieczęć i uchwalono wzór herbu Racławice Śląskie

Autor: Stanisław Stadnicki - 17.09.2009

Od wczoraj (16 września) nasza miejscowość posiada oficjalnie uchwalony wzór herbu. Został opracowany na podstawie starej, historycznej pieczęci dawnej racławickiej gminy....

Przeczytaj

Uchwalenie herbu
WydarzenieObraz

Racławice Śląskie mają swój herb

Autor: Stanisław Stadnicki - 16.09.2009

Dzisiejsze Zebranie Wiejskie zapisze się w dziejach Racławic. 16 września 2009 roku około godziny 18:30 uchwałą mieszkańców został ustalony herb Racławic Śląskich.

Przeczytaj

Raclawice Herb
ZnaleziskoObraz

Odnaleziono bardzo dobrze zachowane pieczęcie Racławic

Autor: Stanisław Stadnicki - 27.08.2009

Dziś popołudniu dotarła do mnie bardzo dobra wiadomość. Odnalazły się stare pieczęcie Racławic. Dzięki nim wiemy jaki dawniej znak wyróżniał naszą miejscowość....

Przeczytaj

Powiat Prudnicki
PowiatObraz

Mieszkamy w Powiecie, który będzie miał nowy herb

Autor: Stanisław Stadnicki - 25.05.2009

Po długich staraniach ze strony powiatu prudnickiego komisja heraldyczna obradująca w dniu 8 maja pozytywnie zaopiniowała zaproponowany nowy wzór herbu ziemi prudnickiej.

Przeczytaj


Polecamy -
Baner
KOMUNIKAT -
POTRZEBUJEMY TWOJEJ ZGODY
Zamknij okno

Dostosowujemy stronę do Twoich potrzeb, dlatego możemy zbierać niektóre Twoje dane np. w plikach cookies. Zobacz naszą politykę prywatności oraz politykę Cookies i zapoznaj się z zasadami. Potrzebujemy Twojej zgody do przetwarzania danych. Kliknij przycisk zgadzam się lub zamknij okno, aby udzielić nam tej zgody.

Zgadzam się