Raclawice.Net - Logotyp
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Dziś: wtorek, 18 czerwca 2019r.

Autor: Stanisław Stadnicki - 26.04.2017    Nr wydania: 2944/2017 / Aktualności

ZaproszenieObraz

Zaproszenie na niezwykłe wydarzenie

Dziś (środa) o po Mszy Św. wieczornej zostanie przekazany jako wotum dziękczynne dla Matki Bożej srebrny medal wywalczony w drużynowej rywalizacji szermierzy juniorów na Mistrzostwach Świata.

Przekaże go zawodnik Damian Michalak. Wspominał o tym nasz ks. proboszcz Grzegorz po niedzielnej Mszy Św. To bardzo rzadki przypadek, że młoda osoba w pierwszej kolejności pragnie podziękować Matce Bożej. Gest sportowca: symboliczny, piękny pewnie na długo zostanie zapamiętany. Każdy kto chciałby być świadkiem tego wydarzenia powinien dziś znaleźć czas na modlitwę w naszym kościele i obecność na Mszy Św. wieczornej. W dobie komercjalizacji itp. tak nietypowe, pokorne za

Instrukcja: jak odblokować dostęp SMS

Wyślij pod numer 7143 SMS o treści AVR.RCE (wielkość liter nie ma znaczenia).

Pomoc Pomoc

Uwaga! Jeżeli masz w swoim telefonie zablokowane wysyłanie SMSów premium, to nie skorzystasz z tej metody odblokowania abonamentu. Twój dostawca GSM wtedy po prostu zablokuje możliwość wysłania takiego SMSa. Wtedy polecamy abonament na 6-12 miesięcy płatny przelewem.

Chwilę po wysłaniu SMSa otrzymasz odpowiedź z tajnym kodem.

Pomoc

Uwaga! Każdy otrzymuje zawsze inny kod. Kod z obrazka już został wykorzystany i jest już nieważny.

Wpisz kod w formularzu na stronie (formularz pojawia się po otwarciu aktualności), a potem aktywuj dostęp.

Pomoc

Po odblokowaniu kodu SMS u góry strony zobaczysz czas ważności swojego abonamentu. Możesz przeglądać stronę i zauważysz, że wszystkie aktualności oraz galerie zdjęć zostały odblokowane na wyznaczony czas.

Pomoc

Instrukcja: jak odblokować dostęp przelewem na 6 lub 12 miesięcy.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz, to zarejestruj już teraz swoje konto czytelnika na naszej stronie Raclawice.Net: (rejestracja konta)

Wykonaj przelew na nasze konto bankowe:

Numer konta: mBank
54 1140 2004 0000 3902 7407 6912

Stanisław Stadnicki-WebInspiracje Agencja Interaktywna
Zwycięstwa 85, 48-250 Racławice Śląskie

W tytule przelewu podaj: Raclawice.net – Twój adres email (Twój adres email, to adres podany podczas rejestracji konta, czyli Twój login).

Przelew możesz wykonać ze swojego banku, przez Internet lub z poczty.

Po zaksięgowaniu Twojego przelewu nasza redakcja skontaktuje się z Tobą za pomocą poczty e-mail. Dostaniesz od nas informację o tym, że abonament został aktywowany. Odblokujemy dla Twojego konta wszystkie usługi na wybrany przez Ciebie okres. Będziesz mógł się już zalogować i przeglądać stronę Raclawice.Net bez żadnych ograniczeń.

Który abonament jest lepszy?

Wybierz abonament SMS, jeżeli chcesz otrzymać natychmiast dostęp do materiałów naszej strony. Wybierz abonament przelew 6-12, jeżeli jesteś stałym czytelnikiem i często przeglądasz nasze materiały. Do swojego konta z abonamentem przelew 6-12 zalogujesz się z dowolnego miejsca, komputera o dowolnym czasie.


Przeczytaj artykuły na podobny temat

Medal dla Matki
Ważne wydarzenieObraz

Damian Michalak ofiarował swój srebrny medal Mistrzostw Świata Juniorów Matce Boskiej Buszczeckiej

Autor: Stanisław Stadnicki - 04.05.2017

To niezwykłe wydarzenie miało miejsce w środę 26 kwietnia wieczorem. Do Racławic Śląskich sportowiec przyjechał z rodziną. Jak się okazuje nasza miejscowość nie...

Przeczytaj

Dzieje się
Dzieje sięObraz

Czy w Racławicach odnaleziono pierwszy masowy grób żołnierzy?

Autor: Stanisław Stadnicki - 02.11.2016

Informacje, że na terenie Racławic Śląskich znajdują się zbiorowe mogiły żołnierzy pojawiały się od lat.

Przeczytaj

W parafii
W parafiiObraz

Witraż Gorejącej Matki Bożej Buszczeckiej

Autor: Stanisław Stadnicki - 05.09.2016

18 września w naszym kościele parafialnym zostanie poświęcony przepiękny witraż przedstawiający Gorejącą Matkę Boską Buszczecką.

Przeczytaj

Buszcze
BuszczeObraz

Kopia obrazu Matki Bożej z sukienką

Autor: Stanisław Stadnicki - 22.01.2016

Do Buszcza w 2015 roku trafiła kopia obrazu Matki Boskiej Buszczeckiej. Jakiś czas temu obraz wzbogaciła piękna sukienka. Aktualizacja.

Przeczytaj

KOMUNIKAT -
POTRZEBUJEMY TWOJEJ ZGODY
Zamknij okno

Dostosowujemy stronę do Twoich potrzeb, dlatego możemy zbierać niektóre Twoje dane np. w plikach cookies. Zobacz naszą politykę prywatności oraz politykę Cookies i zapoznaj się z zasadami. Potrzebujemy Twojej zgody do przetwarzania danych. Kliknij przycisk zgadzam się lub zamknij okno, aby udzielić nam tej zgody.

Zgadzam się