• Pogoda: ++90C

Autor: Stanisław Stadnicki - 24.02.2016    Nr wydania: 2769/2016 / Aktualności

KoszykówkaObraz

Pewna wygrana różnicą 20-stu punktów

Po dobrym meczu koszykarze z Racławic Śląskich pokonali w poniedziałek młodą ekipę Dziki Basketu.

Już w pierwszych minutach nasza drużyna wyszła na prowadzenie, którego nie oddała do ostatniego gwizdka zawodów. Racławice grały w tym spotkaniu tylko sześcioma zawodnikami, ale to wystarczyło. Pierwszą kwartę wygraliśmy 8:4, drugą 13:12, a potem było jeszcze lepiej, odpowiednio: 18:4 i 17:12 dla Racławic. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 54:34. Drużyna racławickich koszykarzy zajmuje 5 miejsce w ligowej tabeli i plasuje się dokładnie w środku stawki. Za tyd

Przeczytaj artykuły na podobny temat

Koszykówka

Wystartował kolejny sezon prudnickiej NBA

Autor: Stanisław Stadnicki - 26.10.2016

Ponownie gra w nim koszykarska drużyna z Racławic Śląskich, która w ubiegłym sezonie uplasowała się na siódmej pozycji.

Przeczytaj

Koszykówka

Koszykarze zakończyli sezon

Autor: Stanisław Stadnicki - 09.05.2016

W piątek w ostatnim meczu rozgrywek drużyna z Racławic Śląskich ograła ekipę Loża Sz. Kończąc rozgrywki Prudnickiej Ligi NBA na siódmym miejscu.

Przeczytaj

Koszykówka

Niesamowite emocje w ostatnim meczu przed fazą play-off

Autor: Stanisław Stadnicki - 13.04.2016

Wczorajszy mecz koszykarskiej ekipy z Racławic Śląskich przeciwko drużynie z Czech przejdzie do historii, a zwłaszcza celny rzut w ostatniej sekundzie jednej z kwart wykonany...

Przeczytaj

Koszykówka

Ogromne emocje w meczu koszykarzy

Autor: Stanisław Stadnicki - 10.02.2016

Pozytywne komentarze zebrali nasi zawodnicy po tym, jak w poniedziałek postawili się faworyzowanemu rywalowi z Prudnika.

Przeczytaj

Koszykówka

Koszykarze z Racławic Śląskich udanie rozpoczęli rundę rewanżową

Autor: Stanisław Stadnicki - 03.02.2016

Pełen rewanż ze strony racławickich koszykarzy, którzy w miniony poniedziałek po bardzo dobrych zawodach pokonali ekipę Policji.