Dziennik internetowy Racławic Śląskich wpisany do rejestru czasopism. Dostarczamy Wam sprawdzonych i ciekawych informacji już od 2005 roku.

Najważniejsze

Bądźmy w kontakcie

Lider zaskoczony, ale i tak zwycięski

Ostatnie tygodnie nie należały do udanych dla naszej drużyny koszykówki. W miniony poniedziałek ekipa z Racławic Śląskich zmierzyła się z liderem, zespołem Wyjadacze, którego trzon stanowią byli zawodnicy Pogoni Prudnik.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla zespołu z Racławic Śląskich, który ku zaskoczeniu wszystkich objął prowadzenie 6:0. Przyczyniło się do tego kilka pomysłowo rozegranych akcji. Potem rywale zaczęli odrabiać straty wygrywając pierwszą ćwiartkę 12:9.

Tekst przeniesiony do archiwum

Wszystkie aktualności starsze niż 365 dni, są automatycznie przenoszone do archiwum i nie można ich przeczytać na stronie.

Powrót do listy

Teksty na podobny temat
Koszykówka

Wystartował kolejny sezon prudnickiej NBA

Ponownie gra w nim koszykarska drużyna z Racławic Śląskich, która w ubiegłym sezonie uplasowała się na siódmej pozycji.

Tekst w archiwum

Koszykówka

Koszykarze zakończyli sezon

W piątek w ostatnim meczu rozgrywek drużyna z Racławic Śląskich ograła ekipę Loża Sz. Kończąc rozgrywki Prudnickiej Ligi NBA na siódmym miejscu.

Koszykówka

Niesamowite emocje w ostatnim meczu przed fazą play-off

Wczorajszy mecz koszykarskiej ekipy z Racławic Śląskich przeciwko drużynie z Czech przejdzie do historii, a zwłaszcza celny rzut w ostatniej sekundzie jednej z kwart wykonany prawie z połowy boiska. Zakończyła się zasadnicza część sezonu w Prudnickiej Lidze NBA.

Koszykówka

Pewna wygrana różnicą 20-stu punktów

Po dobrym meczu koszykarze z Racławic Śląskich pokonali w poniedziałek młodą ekipę Dziki Basketu.

Koszykówka

Ogromne emocje w meczu koszykarzy

Pozytywne komentarze zebrali nasi zawodnicy po tym, jak w poniedziałek postawili się faworyzowanemu rywalowi z Prudnika.

Koszykówka

Koszykarze z Racławic Śląskich udanie rozpoczęli rundę rewanżową

Pełen rewanż ze strony racławickich koszykarzy, którzy w miniony poniedziałek po bardzo dobrych zawodach pokonali ekipę Policji.