Raclawice.Net - Logotyp
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Dziś: niedziela, 17 listopada 2019r.

Autor: Staszek - 19.10.2005    Nr wydania: 26/2005 / Aktualności

Znaleźli pociskObraz

Nigdy nie wiesz na co trafisz

Dziś rano robotnicy, którzy pracowali nad budową kanalizacji, na ulicy Zwycięstwa w pobliżu skrzyżowania, kościoła i pawilonu handlowego trafili na pocisk prawdopodobnie z okresu II wojny światowej.

Dziś rano robotnicy, którzy pracowali nad budową kanalizacji, na ulicy Zwycięstwa w pobliżu skrzyżowania, kościoła i pawilonu handlowego trafili na pocisk prawdopodobnie z okresu II wojny światowej.::: Pocisk był zakopany na głębokości około 1,5 metra i ma długość około 45 centymetrów. Leżał zaraz w pobliżu schodków prowadzących do wnętrza pawilonu handlowego, po przeciwnej stronie ulicy patrząc od kościoła Prace zostały przerwane zaraz po natrafieniu na niego, a p

Instrukcja: jak odblokować dostęp SMS

Wyślij pod numer 7143 SMS o treści AVR.RCE (wielkość liter nie ma znaczenia).

Pomoc Pomoc

Uwaga! Jeżeli masz w swoim telefonie zablokowane wysyłanie SMSów premium, to nie skorzystasz z tej metody odblokowania abonamentu. Twój dostawca GSM wtedy po prostu zablokuje możliwość wysłania takiego SMSa. Wtedy polecamy abonament na 6-12 miesięcy płatny przelewem.

Chwilę po wysłaniu SMSa otrzymasz odpowiedź z tajnym kodem.

Pomoc

Uwaga! Każdy otrzymuje zawsze inny kod. Kod z obrazka już został wykorzystany i jest już nieważny.

Wpisz kod w formularzu na stronie (formularz pojawia się po otwarciu aktualności), a potem aktywuj dostęp.

Pomoc

Po odblokowaniu kodu SMS u góry strony zobaczysz czas ważności swojego abonamentu. Możesz przeglądać stronę i zauważysz, że wszystkie aktualności oraz galerie zdjęć zostały odblokowane na wyznaczony czas.

Pomoc

Instrukcja: jak odblokować dostęp przelewem na 6 lub 12 miesięcy.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz, to zarejestruj już teraz swoje konto czytelnika na naszej stronie Raclawice.Net: (rejestracja konta)

Wykonaj przelew na nasze konto bankowe:

Numer konta: mBank
54 1140 2004 0000 3902 7407 6912

Stanisław Stadnicki-WebInspiracje Agencja Interaktywna
Zwycięstwa 85, 48-250 Racławice Śląskie

W tytule przelewu podaj: Raclawice.net – Twój adres email (Twój adres email, to adres podany podczas rejestracji konta, czyli Twój login).

Przelew możesz wykonać ze swojego banku, przez Internet lub z poczty.

Po zaksięgowaniu Twojego przelewu nasza redakcja skontaktuje się z Tobą za pomocą poczty e-mail. Dostaniesz od nas informację o tym, że abonament został aktywowany. Odblokujemy dla Twojego konta wszystkie usługi na wybrany przez Ciebie okres. Będziesz mógł się już zalogować i przeglądać stronę Raclawice.Net bez żadnych ograniczeń.

Który abonament jest lepszy?

Wybierz abonament SMS, jeżeli chcesz otrzymać natychmiast dostęp do materiałów naszej strony. Wybierz abonament przelew 6-12, jeżeli jesteś stałym czytelnikiem i często przeglądasz nasze materiały. Do swojego konta z abonamentem przelew 6-12 zalogujesz się z dowolnego miejsca, komputera o dowolnym czasie.


Przeczytaj artykuły na podobny temat

Historia
HistoriaObraz

Dyrektor szkoły z Racławic zginął lub został zamordowany w tym obozie

Autor: Stanisław Stadnicki - 15.01.2016

Z końcem II wojny światowej w ręce żołnierzy Rosyjskich, polskiego aparatu bezpieczeństwa i polskiej milicji wpadło kilku niemieckich mieszkańców Racławic, którzy...

Przeczytaj

Pamiętali
RocznicaObraz

Pamiętali o poległych w obronie ojczyzny

Autor: Stanisław Stadnicki - 02.09.2009

Jak co roku po zakończonej Mszy Świętej z okazji rozpoczęcia roku szkolnego młodzież i pracownicy Zespołu Szkół oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy Racławic udali się...

Przeczytaj

RocznicaObraz

Dziś 70 rocznica wybuchu II wojny światowej

Autor: Stanisław Stadnicki - 01.09.2009

Dziś mija dokładnie 70 lat od chwili wybuchu najstraszniejszego w dziejach ludzkości konfliktu zbrojnego. Warto w tym dniu zastanowić się nad tym jak wojna dotknęła byłych...

Przeczytaj

Augsberger
HistoriaObraz

Czy dowódca 20 Dywizji Waffen-SS, odznaczony najwyższym odznaczeniem wojskowym III Rzeszy zginął w Racławicach Śląskich w 1945 roku?

Autor: Stanisław Stadnicki - 08.05.2009

W połowie marca 1945 roku w okolicy Racławic Śląskich trwały krwawe walki. Wiadomo, że w naszej miejscowości i na jej obrzeżach działania prowadziła 20 Dywizja...

Przeczytaj

Pozostałości II wojny światowejObraz

Niewypały z Racławic Śląskich mogły eksplodować

Autor: Krzysztof Strauchman, Nowa Trybuna Opolska - 14.05.2008

Saperzy usunęli kilkanaście pocisków - pamiątek z II wojny światowej znajdujących się w Racławicach Śląskich.

Przeczytaj

II wojna światowa - 67 rocznica wybuchu
RocznicaObraz

67 rocznica wybuchu II wojny światowej

Autor: Staszek - 01.09.2006

Dziś mija dokładnie 67 rocznica wybuchu II wojny światowej, największego konfliktu zbrojnego w dziejach ludzkości. W czasie wojny zginęło prawie 7 milionów polaków w tym...

Przeczytaj

KOMUNIKAT -
POTRZEBUJEMY TWOJEJ ZGODY
Zamknij okno

Dostosowujemy stronę do Twoich potrzeb, dlatego możemy zbierać niektóre Twoje dane np. w plikach cookies. Zobacz naszą politykę prywatności oraz politykę Cookies i zapoznaj się z zasadami. Potrzebujemy Twojej zgody do przetwarzania danych. Kliknij przycisk zgadzam się lub zamknij okno, aby udzielić nam tej zgody.

Zgadzam się