Raclawice.Net - Logotyp
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Dziś: sobota, 16 stycznia 2021r.

Autor: Stanisław Stadnicki - 17.05.2013    Nr wydania: 2154/2013 / Aktualności

WsparcieObraz

Wspieramy akcję "Tlen dla Dagmary"

W ramach spontanicznej akcji komitetu społecznego "Tlen dla Dagmary" zwracamy się do Was o wsparcie. Celem naszych działań jest zgromadzenie funduszy na zakup koncentratorów tlenu: stacjonarnego, kieszonkowego, kamizelki oscylacyjnej, odżywek Nutridrink, które są niezbędne Dagmarze do w miarę normalnego funkcjonowania. By pomóc Dadze, na początek potrzeba około 40.000 na ten cel.

Kim jest Dagmara Peszek? To 21- letnia dziewczyna pochodząca z Kędzierzyna, obecnie mieszkanka gminy Głogówek. Od urodzenia miała problemy z płucami , które zostały zalane wodami płodowymi przez co nie rozwinęły się prawidłowo. Ciągłe wizyty u lekarza i zażywane antybiotyki przynosiły ulgę na krótki czas. Dopiero w grudniu ubiegłego roku zdiagnozowano u niej Mukowiscydozę. Jest to choroba genetyczna , nieuleczalna i śmiertelna, inaczej nazywa się zwłóknieniem torbielowym


Przeczytaj artykuły na podobny temat

Kolej
KolejObraz

Nowe oświetlenie torów i peronów na naszym dworcu.

Autor: Stanisław Stadnicki - 18.12.2019

O odwoływaniach pociągów było pisane wczoraj. Dziś pozytywne kolejowe wieści.

Przeczytaj


Polecamy -
Baner
KOMUNIKAT -
POTRZEBUJEMY TWOJEJ ZGODY
Zamknij okno

Dostosowujemy stronę do Twoich potrzeb, dlatego możemy zbierać niektóre Twoje dane np. w plikach cookies. Zobacz naszą politykę prywatności oraz politykę Cookies i zapoznaj się z zasadami. Potrzebujemy Twojej zgody do przetwarzania danych. Kliknij przycisk zgadzam się lub zamknij okno, aby udzielić nam tej zgody.

Zgadzam się