Raclawice.Net - Logotyp
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Dziś: czwartek, 14 listopada 2019r.
AutopromocjaObraz
Baner

Autor: Staszek - 23.09.2005    Nr wydania: 14/2005 / Aktualności

ChodnikiObraz

Czy zdążą do soboty?

Na odcinku od kościoła do końca ul. Zwycięstwa jadąc w kierunku Głogówka nowe chodniki miały być gotowe w sobotę. Wszystkie znaki na niebie i ziemi świadczą, jednak, że tak się nie stanie. Praca wprawdzie bardzo szybko posuwa się do przodu jednak założenie, iż roboty zostaną ukończone na całym odcinku przed sobotą od razu wydawało się mało realne.

Na odcinku od kościoła do końca ul. Zwycięstwa jadąc w kierunku Głogówka nowe chodniki miały być gotowe w sobotę. Wszystkie znaki na niebie i ziemi świadczą, jednak, że tak się nie stanie. Praca wprawdzie bardzo szybko posuwa się do przodu jednak założenie, iż roboty zostaną ukończone na całym odcinku przed sobotą od razu wydawało się mało realne.::: Robotnicy pracują od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych. Z każdą godziną widać, jak nowy cho

Instrukcja: jak odblokować dostęp SMS

Wyślij pod numer 7143 SMS o treści AVR.RCE (wielkość liter nie ma znaczenia).

Pomoc Pomoc

Uwaga! Jeżeli masz w swoim telefonie zablokowane wysyłanie SMSów premium, to nie skorzystasz z tej metody odblokowania abonamentu. Twój dostawca GSM wtedy po prostu zablokuje możliwość wysłania takiego SMSa. Wtedy polecamy abonament na 6-12 miesięcy płatny przelewem.

Chwilę po wysłaniu SMSa otrzymasz odpowiedź z tajnym kodem.

Pomoc

Uwaga! Każdy otrzymuje zawsze inny kod. Kod z obrazka już został wykorzystany i jest już nieważny.

Wpisz kod w formularzu na stronie (formularz pojawia się po otwarciu aktualności), a potem aktywuj dostęp.

Pomoc

Po odblokowaniu kodu SMS u góry strony zobaczysz czas ważności swojego abonamentu. Możesz przeglądać stronę i zauważysz, że wszystkie aktualności oraz galerie zdjęć zostały odblokowane na wyznaczony czas.

Pomoc

Instrukcja: jak odblokować dostęp przelewem na 6 lub 12 miesięcy.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz, to zarejestruj już teraz swoje konto czytelnika na naszej stronie Raclawice.Net: (rejestracja konta)

Wykonaj przelew na nasze konto bankowe:

Numer konta: mBank
54 1140 2004 0000 3902 7407 6912

Stanisław Stadnicki-WebInspiracje Agencja Interaktywna
Zwycięstwa 85, 48-250 Racławice Śląskie

W tytule przelewu podaj: Raclawice.net – Twój adres email (Twój adres email, to adres podany podczas rejestracji konta, czyli Twój login).

Przelew możesz wykonać ze swojego banku, przez Internet lub z poczty.

Po zaksięgowaniu Twojego przelewu nasza redakcja skontaktuje się z Tobą za pomocą poczty e-mail. Dostaniesz od nas informację o tym, że abonament został aktywowany. Odblokujemy dla Twojego konta wszystkie usługi na wybrany przez Ciebie okres. Będziesz mógł się już zalogować i przeglądać stronę Raclawice.Net bez żadnych ograniczeń.

Który abonament jest lepszy?

Wybierz abonament SMS, jeżeli chcesz otrzymać natychmiast dostęp do materiałów naszej strony. Wybierz abonament przelew 6-12, jeżeli jesteś stałym czytelnikiem i często przeglądasz nasze materiały. Do swojego konta z abonamentem przelew 6-12 zalogujesz się z dowolnego miejsca, komputera o dowolnym czasie.


Przeczytaj artykuły na podobny temat

ChodnikiObraz

Na Głubczyckiej i Prudnickiej nie będzie chodników?

Autor: Stanisław Stadnicki - 23.12.2007

Mieszkańcy Racławic od lat starają się o budowę chodnika przy ulicy Głubczyckiej i Prudnickiej, przez które przebiega ruchliwa droga wojewódzka. Niestety sprawy nie...

Przeczytaj

Nowe chodnikiObraz

Budują nowe chodniki

Autor: Staszek - 16.09.2005

Z pewnością większość mieszkańców zauważyła, że robotnicy, którzy od kilku miesięcy zajmują się instalacją kanalizacji w naszej miejscowości zabrali się za...

Przeczytaj

Wymiana drzwi
RemontObraz

W naszym kościele są już nowe drzwi

Autor: Stanisław Stadnicki - 14.09.2009

Z lekkim poślizgiem informujemy o montażu nowych drzwi w naszym kościele parafialnym i ich uroczystym poświęceniu. Prezentujemy też zdjęcia z prac montażowych.

Przeczytaj

Kopernika
InwestycjeObraz

Ulica Kopernika nie będzie zgłoszona do remontu jako tak zwana Schetynówka. To jednak nie przekreśla szansy na renowację traktu.

Autor: Stanisław Stadnicki - 13.07.2009

Jeszcze nie tak dawno planowano, że Gmina Głogówek złoży projekt remontu ulicy Kopernika na całej długości (w tym do samej granicy) jako tak zwana Schetynówka (Narodowy...

Przeczytaj

Tory Dytmarów
KolejObraz

Tor został otwarty

Autor: Stanisław Stadnicki - 19.02.2009

Od tygodnia otwarty jest tor numer 2 (południowy) na odcinku między Prudnikiem, a Racławicami Śląskimi. Remont traku trwał ponad 3 miesiące.

Przeczytaj

Nowe Trybuny
Piłka Nożna - Liga OkręgowaObraz

Jutro mecz w nowej oprawie

Autor: Stanisław Stadnicki - 22.08.2008

W sobotę do Racławic przyjeżdża ekipa Polonii Głubczyce. Mecze pomiędzy naszą drużyną, a ekipą z Głubczyc zawsze były emocjonujące. Kibice po raz pierwszy będą...

Przeczytaj


Polecamy -
Baner
KOMUNIKAT -
POTRZEBUJEMY TWOJEJ ZGODY
Zamknij okno

Dostosowujemy stronę do Twoich potrzeb, dlatego możemy zbierać niektóre Twoje dane np. w plikach cookies. Zobacz naszą politykę prywatności oraz politykę Cookies i zapoznaj się z zasadami. Potrzebujemy Twojej zgody do przetwarzania danych. Kliknij przycisk zgadzam się lub zamknij okno, aby udzielić nam tej zgody.

Zgadzam się