Dziennik internetowy Racławic Śląskich wpisany do rejestru czasopism. Dostarczamy Wam sprawdzonych i ciekawych informacji już od 2005 roku.

Najważniejsze

Bądźmy w kontakcie

Niespodzianka w Walcach. Racławia inkasuje trzy punkty

Ciekawie było też w Prudniku, gdzie w hicie kolejki Pogoń okazała się lepsza od Unii Głuchołazy.

Racławia pokonała LZS Walce 1:0. Do przerwy był wynik remisowy 0:0. Bramkę na wagę trzech punktów dla naszego zespołu zdobył Łukasz Bielak.

Tekst przeniesiony do archiwum

Wszystkie aktualności starsze niż 365 dni, są automatycznie przenoszone do archiwum i nie można ich przeczytać na stronie.

Powrót do listy

Teksty na podobny temat
Racławia Pogoń

Wykorzystali wiele błędów przeciwnika

Nie ma nic lepszego jak wygrać derbowy mecz i wrócić na fotel lidera. W meczu Pogoni i Racławii było wszystko: bramki, żółte i czerwone kartki oraz trochę emocji.

Tekst w archiwum

Liga Okręgowa

Niesamowite emocje do ostatniego gwizdka

Świetny mecz oglądali dziś kibice w Racławicach Śląskich. Pojedynek Racławii i klubu LZS Walce obserwowało około 250 osób. Widzieli oni jak piłka sześć razy wpadała do siatki, byli też świadkami przestrzelonego rzutu karnego. Dodatkowo w galerii 20 zdjęć.

Piłka Nożna

Racławia wygrywa derby

Drugi raz w tym sezonie zawodnicy piłkarskiej Racławii okazują się lepsi od rywala z Prudnika.

Racławia

Nerwy do samego końca, losy spotkania odmieniły się po zmianie stron

Aż pięć bramek oglądali dziś kibice w meczu Racławii i LZS'u Walce. Walka o końcowy w wynik trwała do ostatniej minuty. Bardzo ciekawie zrobiło się kiedy w 88 minucie podyktowany został rzut karny. Zobacz rację z meczu i 18 zdjęć.

Racławia

Podział punktów w meczu lokalnych rywali

Pierwsza bramka w spotkaniu Racławii z LZSem Walce padła już w drugiej minucie. W ostatniej oglądaliśmy zagranie, za które czerwona kartka to wydaje się za mało.