Baner

Autor: Stanisław Stadnicki - 07.03.2010    Nr wydania: 1234/2010 / Aktualności

Koszykówka - walka o II ligęObraz

Racławia pokonuje na wyjeździe najlepszy zespół śląskiej III ligi i w rewanżu to ona jest faworytem

Fantastyczną niespodziankę sprawili nasi koszykarze wygrywając z ekipą HK Żory i to na ich terenie w międzywojewódzkiej walce o awans do II ligi. Jeśli w nadchodzącą sobotę Racławia ponownie okaże się lepsza to nasz zespół gra dalej.

Spotkanie zakończyło się przed kilkoma minutami. Racławia wygrała w stosunku 88:83. Początek należał do gospodarzy, którzy prowadzili już 9:0 ale nasz zespół nie poddał się i sprawił, że przez całe spotkanie wynik oscylował w granicy remisu. W rzutach z dalszej odległości brylował Tomasz Przybyłek. - w ostatniej kwarcie Żory wyszły na kilku punktowe prowadzenie, ale udało mi się rzucić dwa razy za trzy punkty i dorzucić z osobistego, dzięki czemu to nasza ekipa obj

Przeczytaj artykuły na podobny temat

Koszykówka
KoszykówkaObraz

Wystartował kolejny sezon prudnickiej NBA

Autor: Stanisław Stadnicki - 26.10.2016

Ponownie gra w nim koszykarska drużyna z Racławic Śląskich, która w ubiegłym sezonie uplasowała się na siódmej pozycji.

Przeczytaj

Koszykówka

Koszykarze zakończyli sezon

Autor: Stanisław Stadnicki - 09.05.2016

W piątek w ostatnim meczu rozgrywek drużyna z Racławic Śląskich ograła ekipę Loża Sz. Kończąc rozgrywki Prudnickiej Ligi NBA na siódmym miejscu.

Przeczytaj

Koszykówka
Koszykówka - III LigaObraz

Trzecia liga bez drużyny Racławii

Autor: Stanisław Stadnicki - 26.09.2010

W październiku ruszają rozgrywki III ligi koszykówki. Zabraknie w nich mistrza i wicemistrza Opolszczyzny z tej klasy rozgrywkowej czyli drużyny Racławii.

Przeczytaj

Koszykarze

Klęska w Żorach

Autor: Stanisław Stadnicki - 14.03.2010

Koszmarnie dla naszej drużyny zakończyło się decydujące spotkanie w śląsko-opolskiej walce o awans do II ligi. Racławia doznała największej porażki w całej swojej...

Przeczytaj

Kraszewski
Koszykówka - III ligaObraz

Koszykarze Racławii gromią rywala

Autor: Stanisław Stadnicki - 28.02.2010

Bez najmniejszych problemów nasz koszykarski III-ligowiec ograł rywala ze Strzelec Opolskich pieczętując zasłużony awans do międzywojewódzkiej walki o II ligę.

Przeczytaj

Koszykarze

Koszykarze Racławii pewnie ogrywają zespół z Ozimka

Autor: Stanisław Stadnicki - 21.02.2010

Przed chwilą zakończyło się spotkanie w III opolskiej lidze koszykówki, w którym Racławia pokonała rywala z Ozimka.