Dziennik internetowy Racławic Śląskich wpisany do rejestru czasopism. Dostarczamy Wam sprawdzonych i ciekawych informacji już od 2005 roku.

Najważniejsze

Bądźmy w kontakcie

Obrona została złamana 28 sekund przed końcem

To był niezwykły mecz. Nasza drużyna przez 19 minut odpierała ataki faworyzowanego zespołu Walec i miała też swoje sytuacje do zdobycia bramki. Jedyny gol spotkania padł dokładnie 28 sekund przed końcowym gwizdkiem.

W siódmej kolejce głogóweckiej ligi futsal Tomex trafił na niezwyciężony do tej pory zespół Walec. W pierwszych minutach zmarnowaliśmy wyborną sytuację do objęcia prowadzenia, kiedy piłka w sytuacji sam na sam padła łupem ofiarnie interweniującego golkipera rywali. Później jeszcze kilka razy w meczu Tomex mógł zdobyć bramkę, ale zawodnicy tego zespołu będąc w wybornych sytuacjach zamiast strzelać do góry, trafiali w leżącego bramkarza.

Tekst przeniesiony do archiwum

Wszystkie aktualności starsze niż 365 dni, są automatycznie przenoszone do archiwum i nie można ich przeczytać na stronie.

Powrót do listy

Teksty na podobny temat
Liga Okręgowa

Niesamowite emocje do ostatniego gwizdka

Świetny mecz oglądali dziś kibice w Racławicach Śląskich. Pojedynek Racławii i klubu LZS Walce obserwowało około 250 osób. Widzieli oni jak piłka sześć razy wpadała do siatki, byli też świadkami przestrzelonego rzutu karnego. Dodatkowo w galerii 20 zdjęć.

Tekst w archiwum

Tomex

Tomex pokonuje Zawadę na zakończenie ligi futsal

Kolejny sezon głogóweckiej ligi futsal przeszedł do historii. W ostatnim meczu drużyna z Racławic okazała się lepsza od ekipy z Zawady.

Tomex

Tomex remisuje z AMT

Po ciekawym spotkaniu nasza ekipa piłki nożnej halowej zremisowała z kandydatem do medali - drużyną AMT Głogówek. Wyrównująca bramka padła tuż przed końcowym gwizdkiem.

Tomex

Świetny mecz Tomexu i punkty urwane liderowi

W najbliższym tygodniu okaże się, która drużyna wygra głogówecką ligę futsal. Po dzisiejszym spotkaniu i bardzo dobrej postawie naszego zespołu lider stracił punkty.

Tomex

Tomex pokonuje Rolnik Biedrzychowice

Po ciekawym spotkaniu nasza ekipa piłki nożnej halowej ograła drużynę z Biedrzychowic 2:1.

Tomex

Dobra passa podtrzymana, Tomex lepszy od ekipy z Szonowa

Za nami spotkania 12 kolejki ligi futsal. Tomex podtrzymał dobrą passę zwycięstw i okazał się lepszy od Logiki Szonów. W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu AMT rozbiło Walce.