Baner

Autor: Stanisław Stadnicki - 12.12.2009    Nr wydania: 1138/2009 / Aktualności

Piłka Nożna - FutsalObraz

Tomex z kolejnym kompletem punktów, czerwono na meczu Osobłogi i Szonowa

Wczorajsza czwarta kolejka gminnej ligi futsal dostarczyła sporo emocji. Zaczęło się od meczu Osobłogi z Szonowem, podczas którego sędziowie pokazali więcej czerwonych kartek niżeli w całym poprzednim sezonie. Tomex pokonał ekipę z Kazimierza.

Nasza drużyna już po kilku minutach prowadziła 2:0 i pewnie kontrolowała przebieg spotkania. W drugiej połowie dołożyliśmy jedną bramkę dając sobie strzelić jednego gola. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla Racławic choć należy przyznać, że nasz zespół miał sporo szczęścia. Utrata tylko jednej bramki to zasługa bramkarza Darka Bieganowskiego i nadzwyczaj ofiarnie grającego Piotra Hanuszewskiego który raz tylko w sobie znany sposób wybił piłkę z l

Przeczytaj artykuły na podobny temat

Tomex

Tomex pokonuje Zawadę na zakończenie ligi futsal

Autor: Stanisław Stadnicki - 14.03.2010

Kolejny sezon głogóweckiej ligi futsal przeszedł do historii. W ostatnim meczu drużyna z Racławic okazała się lepsza od ekipy z Zawady.

Przeczytaj

Tomex

Tomex remisuje z AMT

Autor: Stanisław Stadnicki - 12.03.2010

Po ciekawym spotkaniu nasza ekipa piłki nożnej halowej zremisowała z kandydatem do medali - drużyną AMT Głogówek. Wyrównująca bramka padła tuż przed końcowym gwizdkiem.

Przeczytaj

Tomex

Świetny mecz Tomexu i punkty urwane liderowi

Autor: Stanisław Stadnicki - 05.03.2010

W najbliższym tygodniu okaże się, która drużyna wygra głogówecką ligę futsal. Po dzisiejszym spotkaniu i bardzo dobrej postawie naszego zespołu lider stracił punkty.

Przeczytaj

Tomex

Tomex pokonuje Rolnik Biedrzychowice

Autor: Stanisław Stadnicki - 27.02.2010

Po ciekawym spotkaniu nasza ekipa piłki nożnej halowej ograła drużynę z Biedrzychowic 2:1.

Przeczytaj

Tomex
Piłka Nożna - futsalObraz

Dobra passa podtrzymana, Tomex lepszy od ekipy z Szonowa

Autor: Stanisław Stadnicki - 12.02.2010

Za nami spotkania 12 kolejki ligi futsal. Tomex podtrzymał dobrą passę zwycięstw i okazał się lepszy od Logiki Szonów. W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu AMT...

Przeczytaj

Futsal

Rozgrywki futsal w Głogówku wkraczają w decydującą fazę - rozegrano już 99 spotkań

Autor: Stanisław Stadnicki - 11.02.2010

Za nami ponad połowa zaplanowanych na ten sezon spotkań. Zdecydowanym faworytem do zdobycia tytułu mistrza rozgrywek jest ekipa Salve, która nie straciła jeszcze punktów. Na...